Přednáška pro rodiče budoucích prvňáčků

Datum konání: 7. ledna 2021

Vážení rodiče, již tento čtvrtek 7. 1. od 18.00 do 20.00 hodin proběhne přednáška, kde se dozvíte všechny potřebné informace o zápisech pro školní rok 2021/2022 včetně kritérií pro přijetí. Dozvíte se také informace o průběhu výuky v našich waldorfských třídách a spoustu podrobností o waldorfské pedagogice.

V závěru přednášky bude i prostor pro Vaše dotazy, které Vám naši učitelé rádi zodpoví. Tento prostor však bude omezený přibližně na 30 minut, proto Vás prosíme, abyste své otázky zasílali s předstihem, a to nejpozději do 5. 1. 2021 na email:  . Budeme se snažit je zodpovědět již v průběhu přednášky.

Z důvodu epidemiologické situace bude přednáška probíhat online formou. Na přednášku je proto nutné se registrovat emailem na  , a to nejpozději do 5. 1. 2021. Informační email s odkazem na online platformu, kde bude přednáška probíhat, obdržíte emailem po Vaší registraci.

Pokud se chcete dozvědět více o výuce na naší škole, podívejte se na video, které Vás provede nejdůležitějšími momenty v životě školáka od prvního školního dne až po ukončení studia. Video je dostupné zde.