Kalendář akcí

V průběhu školního roku pořádáme ve škole pro děti, rodiče i pedagogy řadu slavností, výletů, exkurzí, výukových projektů, divadelních a hudebních vystoupení a dalších akcí.

Předběžný plán akcí najdete zde. Tento plán se může v průběhu roku mírně měnit. Přesný termín vždy najdete v přehledu pozvánek níže.

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Přednáška o waldorfské pedagogice pro 1. a 2. třídu

14. dubna 2021 18:00 20:00

Vážení rodiče a přátelé waldorfské pedagogiky,

dovolujeme si Vás pozvat na přednášku na téma waldorfské pedagogiky pro 1. a 2. třídu. Přednášku povede Mgr. Iva Bečvářová, zkušená lektorka a učitelka ZŠ Dědina.
 
Přednáška se zaměří na principy waldorfské výuky, které jsou pilíři výuky pro práci s dětmi nejen ve škole na počátku druhého sedmiletí, ale i možnými směrníky pro práci s dětmi doma. V době distanční výuky ještě zřetelněji vyvstala potřeba uchovat dětem dětství a zaměřit pozornost na přirozené dětské potřeby mladšího školního věku, které jsou základem pro duševní i fyzické zdraví vyvíjejících se dětských bytostí. Přednáška se bude zabývat prioritami, které je potřeba u dětí rozvíjet, pečovat o ně, posilovat je jak ve škole, tak v domácím prostředí. 

Přednáška proběhne online na platformě Google Meet: https://meet.google.com/aqz-dfkm-rwq

Účast na přednášce je bezplatná.

Budeme rádi, pokud se na akci zaregistrujete, abychom věděli přibližný počet účastníků. Nicméně registrace není podmínkou účasti Na přednášku se prosím registrujte na email: . Při registraci uveďte do předmětu emailu text: Přednáška o Rubikonu. Děkujeme. Budeme se těšit na setkání.

Pozvánka na akci je ke stažení zde.