Kalendář akcí

V průběhu školního roku pořádáme ve škole pro děti, rodiče i pedagogy řadu slavností, výletů, exkurzí, výukových projektů, divadelních a hudebních vystoupení a dalších akcí.

Předběžný plán akcí najdete zde. Tento plán se může v průběhu roku mírně měnit. Přesný termín vždy najdete v přehledu pozvánek níže.

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

přednáška: Jak pomoci dětem cítit se bezpečně v dnešním světě?

2. listopadu 2022 17:00 19:00

Srdečně Vás zveme na přednášku „Jak pomoci dětem cítit se bezpečně v dnešním světě?“. Na přednášce se dozvíte například co nám dodává nebo naopak ničí životní síly, jak nám pomáhá rytmus a ticho, jak být vzorem pro své děti, jak dětem poskytnout dostatek svobody v rámci potřebných hranic, jak pomoci dětem „trávit“ dnešní svět, nejistoty nové doby, jak překonat strach a násilí, kde najít odvahu ke změnám a řadu dalších informací.

Klíčová témata, o kterých budeme hovořit:

POCIT BEZPEČÍ je pro dítě nejzákladnější životní potřebou stejně jako jídlo a pití
VÝCHOVA KE SVOBODĚ – dejte dítěti pevné kořeny, abyste jim v dospělosti mohli dát křídla  
SEBEÚCTA jako předpoklad k tomu být pro dítě zdravým vzorem
NOVÉ DĚTI, noví rodiče, noví učitelé, nové školy

Přednášku povede Pavla Bejšáková – budoucí učitelka v první waldorfské třídě školního roku 2023/2024. Pavla Bejšáková je zkušená waldorfská učitelka, která aktuálně působí ve waldorfských třídách na ZŠ Dědina, je rovněž autorkou Věnečků pro rodiče dětí z wal-dorfských školek a škol.

Registrace na akci není nutná. Stačí dorazit!!!

Vstupné je dobrovolné.

WMŠ Dusíkova

Dusíkova 3
Praha, 16000 Česká republika
+ Google Mapa