Kalendář akcí

V průběhu školního roku pořádáme ve škole pro děti, rodiče i pedagogy řadu slavností, výletů, exkurzí, výukových projektů, divadelních a hudebních vystoupení a dalších akcí.

Předběžný plán akcí najdete zde. Tento plán se může v průběhu roku mírně měnit. Přesný termín vždy najdete v přehledu pozvánek níže.

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Přednáška pro rodiče budoucích prvňáčků (online)

7. ledna 2021 18:00 20:00

Pokud uvažujete o zápisu Vašeho předškoláka či předškolačky do naší waldorfské školy, určitě se zúčastněte naší Předzápisové přednášky online. Přednáška je tím pravým prostorem pro Vás – rodiče, kde se dozvíte, jak u nás probíhá výuka. Čemu se věnujeme navíc oproti výuce na klasických školách. Co si od nás Vaše dítě odnese do života. Dozvíte se i spoustu podrobností o waldorfské pedagogice a samozřejmě ryze praktické informace ohledně kritérií pro přijetí žáka a postupu pro přijetí.

V závěru přednášky bude i prostor pro Vaše dotazy. Tento prostor bude však časově omezený zhruba na 30 minut. Proto Vás prosíme o zaslání Vašich otázek s předstihem, a to nejpozději do 5. 1. 2021 na email: . Pokusíme se je zodpovědět již v průběhu přednášky.

Z důvodu epidemiologické situace bude přednáška probíhat online formou. Na přednášku je proto nutné se registrovat emailem na , a to nejpozději do 5. 1. 2021. Informační email s odkazem na online platformu, kde bude přednáška probíhat, obdržíte emailem po Vaší registraci.

Pokud se chcete dozvědět více o výuce v našich waldorfských třídách, podívejte se na video, které Vás provede nejdůležitějšími momenty v životě školáka od prvního dne až po ukončení studia. Video ze života školáka je dostupné zde.

ZŠ Dědina

Žukovského 580
Praha 6, 16100 Česká republika