Přednáška pro rodiče budoucích prvňáčků již tento čtvrtek od 18 hodin

Vážení rodiče, již tento čtvrtek 7. 1. od 18.00 do 20.00 hodin proběhne přednáška, kde se dozvíte všechny potřebné informace o zápisech pro školní rok 2021/2022 včetně kritérií pro přijetí. Dozvíte se také informace o průběhu výuky v našich waldorfských třídách a spoustu podrobností o waldorfské pedagogice.

V závěru přednášky bude i prostor pro Vaše dotazy, které Vám naši učitelé rádi zodpoví. Tento prostor však bude omezený přibližně na 30 minut, proto Vás prosíme, abyste své otázky zasílali s předstihem, a to nejpozději do 5. 1. 2021 na email: . Budeme se snažit je zodpovědět již v průběhu přednášky.

Z důvodu epidemiologické situace bude přednáška probíhat online formou. Na přednášku je proto nutné se registrovat emailem na , a to nejpozději do 5. 1. 2021. Informační email s odkazem na online platformu, kde bude přednáška probíhat, obdržíte emailem po Vaší registraci.

Pokud se chcete dozvědět více o výuce na naší škole, podívejte se na video, které Vás provede nejdůležitějšími momenty v životě školáka od prvního školního dne až po ukončení studia. Video je dostupné zde.