Kalendář akcí

V průběhu školního roku pořádáme ve škole pro děti, rodiče i pedagogy řadu slavností, výletů, exkurzí, výukových projektů, divadelních a hudebních vystoupení a dalších akcí.

Předběžný plán akcí najdete zde. Tento plán se může v průběhu roku mírně měnit. Přesný termín vždy najdete v přehledu pozvánek níže.

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vítání prvňáčků

1. září 2020 09:00

První školní den s prvňáčky letos zahájíme ve školní zahradě. V naší zelené oáze a za sborového zpěvu kolegia učitelů se prvňáčci rozloučí s rodiči a půjdou se přivítat se svou paní učitelkou, u které už zůstanou. Děti tak prožívají symbolický odchod z náruče rodičů ke škole. S učitelkou pak děti odcházejí na svoji první vyučovací hodinu. První školní den naše prvňáčky ještě šetříme a vyučování trvá zhruba 1,5 hodiny. 

Na prvňáčky čekají ve škole nové povinnosti, ale také spousta zábavy a zejména kamarádi. Od prvního dne se o každého prvňáčka stará jeho patron, starší spolužák ze 7. třídy. Spolu objevují vše co je pro prvňáčka nové. Patron svému prvňáčkovi předává své zkušenosti a všestranně jej podporuje při jeho cestě školou.