Kalendář akcí

V průběhu školního roku pořádáme ve škole pro děti, rodiče i pedagogy řadu slavností, výletů, exkurzí, výukových projektů, divadelních a hudebních vystoupení a dalších akcí.

Předběžný plán akcí najdete zde. Tento plán se může v průběhu roku mírně měnit. Přesný termín vždy najdete v přehledu pozvánek níže.

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PŘEDZÁPISOVÉ POHOVORY

Milí rodiče,

srdečně Vás zveme na naše předzápisové pohovory. Pokud uvažujete o tom, že byste svého prvňáčka zapsali do naší první třídy, rezervujte si do poloviny února termín tohoto pohovoru. Předzápisový pohovor je nedílnou součástí procesu přijetí do naší waldorfské školy.

Předzápisové pohovory proběhnou v termínech 27.2. – 3.3. 2023 (v náhradních termínech 6.3 a 7.3., které budou otevřené v případě vysokého zájmu).

Více o předzápisovém pohovoru:

V pohádkovém příběhu při nich zjišťujeme, zda-li je dítě pro školní docházku zralé, což je nejdůležitějším kritériem pro přijetí ke školní docházce vůbec. Zároveň s posouzením zralosti probíhají i pohovory s rodiči, ve kterých máme možnost se s nimi seznámit, ale také se více dozvědět o jejich motivaci pro výběr právě waldorfského vzdělávacího plánu pro dítě.

Na předzápisový pohovor si rezervujte termín u Heleny Kottové na tel. čísle: 777228616 nejpozději do poloviny února.

Informace o celém procesu přijetí žáka do waldorfské školy a plánovaných akcích pro rodiče najdete zde.