Kalendář akcí

V průběhu školního roku pořádáme ve škole pro děti, rodiče i pedagogy řadu slavností, výletů, exkurzí, výukových projektů, divadelních a hudebních vystoupení a dalších akcí.

Předběžný plán akcí najdete zde. Tento plán se může v průběhu roku mírně měnit. Přesný termín vždy najdete v přehledu pozvánek níže.

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Předzápisová beseda

20. listopadu 18:00 19:30

Pokud uvažujete o zápisu Vašeho předškoláka či předškolačky do naší waldorfské školy, určitě přijďte na Předzápisovou besedu. Beseda je tím pravým prostorem pro Vás, rodiče, kde se dozvíte, jak u nás probíhá výuka. Čemu se věnujeme nad rámec rámcového vzdělávacího programu. Co si od nás Vaše dítě odnese do života. Dozvíte se i spoustu podrobností o waldorfské pedagogice a samozřejmě ryze praktické informace ohledně kritérií pro přijetí žáka a postupu pro přijetí. Především je zde velký prostor pro Vaše dotazy, které Vám naši učitelé rádi zodpoví.

Besedu vedou pedagogové a pracovníci naší školy.

Beseda se koná na detašovaném pracovišti ZŠ Dědina v budově Vlastina. Vstup do budovy je hlavním vchodem přes recepci mezi 17:40 a 17:55. Nutné vyzvednutí visačky pro návštěvníky.